4M ערכות מדע ויצירה

4M ערכות מדע ויצירה מפתחות המובילות בעולם

כיצד תעזרו לילדיכם ללמוד עקרונות מדעיים ולצבור מיומנויות וידע תוך כדי זמן משחק חווייתי

מזה שנים רבות חברת 4M מדורגת כמובילה עולמית בערכות לימודיות חוויתיות. כיום לאחר 27 שנות פעילות, 4M פעילה ביותר מ-80 מדינות בעולם. אנו ב``ליה טויס`` מייצגים את החברה המדהימה הזאת בישראל כבר מעל ל-15 שנים. שנים של החדרת ידע מדעי במגוון תחומים, שנים של פיתוח היצירתיות והדמיון. אנו רוצים לשתף אתכם היום בדרך הנפלאה שאנחנו עוברים עם חברת העל הזאת שאתם מכירים ממדפי מאות החנויות המיוחדות ביותר בישראל.
4M ערכות מדע ויצירה

4M – למען המדע והידע

חברת 4M עוזרת לילדים לפתח את היצירתיות והדמיון שלהם מאז מוצרנו הראשון שהגיע לשוק בשנת 1993. בעקבות ההצלחה האדירה של גיר הג’מבו והמוצרים הזוהרים-בחושך, התחלנו לייצר צעצועים חינוכיים מדעיים בשנת 1999 והשקנו את סדרת ה- Kidz Labs. כעת בעשור השלישי לפעילתנו אנו ממשיכים לחדש ולייצר מוצרי פרימיום המעוררים התפתחות מנטלית וקטלוג המוצרים שלנו מונה מעל ל- 300 ערכות מדע ויצירה שעוצבו על ידי צוות המומחים הביתי. אנו גאים להציג את מוצרינו בבוטיקים המתמחים, בחנויות המוזיאונים ובחנויות הקניונים היוקרתיים ביותר מ- 80 מדינות ברחבי העולם. בתמיכתכם ובשיתוף הפעולה איתכם, ידידינו ושותפינו, אנו מתחייבים להמשיך ליצור ערכות מדע ויצירה איכותיות, טעונות בדמיון, יצירתיות, השראה ומון כיף.

4M - ארבעת רבדי התודעה

דמיון, יצירתיות, השראה וכיף הם 4 עקרונות הליבה שהביאו להקמת 4M. התכונות שיש באנשינו, בתכנונים והעיצובים שלנו ובכל תהליך הייצור. אלמנטים חיוניים אלה של התפתחות בריאה אנו מקווים להחדיר בכל נפש צעירה ויקרה: בעזרת רובד הדמיון, אנו יכולים לראות את הדברים הטובים בעולם לדמיין איך אפשר לשמר ולשפר אותו עוד יותר; בעזרת רובד ההשראה, אנו מקבלים את האומץ לחקור, להגיע לאופקים חדשים ולהתמודד עם אתגרים; בעזרת רובד היצירתיות אנו ממציאים פתרונות חדשניים כיצד להתגבר על מכשולי החיים; בעזרת רובד הכיף אנו מעריכים ומתענגים על עולמנו מלא הפלאים, כל יום מחדש.

4M למען הצעירים

התפתחות תפקוד המוח הביצועי היא היבט קריטי בחינוך הילדים. הדבר משפיע לכל החיים על יכולתם ללמוד ולעבד מידע. ערכות המדע והיצירה שלנו, באמצעות יישום קל ונוחיות השימוש, יחד עם רמת תחכום גבוהה המסתמכת על ידע מדעי ומלאכת יד, מעוררים פעילויות מוחיות גבוהות ומשפרות משמעותית את ההיגיון, יכולת הסקת מסקנות, ניתוח נתונים ומשפרות את יכולת הדמיון.

4M למען ההורים

ערכות מדע ויצירה של 4M נועדו לשימוש ולשימוש חוזר, מה שמייצר שעות של משחק דמיון והשראה. השאלה הפשוטה “מה עוד אפשר לעשות עם זה?” ייצרו לילדיכם מימד חשיבה חדש, על ידי עיבוד ויישום אלטרנטיביים לרכיבי הערכה, בין אם הם מכניים, כימיים או צבעוניים. הצעצועים ומשחקים של 4M, יוצרים פעילויות מהנות המשלבות מדע מעשי ומקנים הבנת עקרונות הליבה טובה יותר של התיאוריה המדעית. כתוצאה מכך ילדיכם משפרים באופן ניכר גם את הישגיהם במסגרת החינוך. ילדים שמשחקים בצעצועים חכמים, ממשיכים להיות חכמים.

4M למען השקט הנפשי

כל מעצבי המוצרים שלנו יוצרים מוצרים עם גישת בטיחות לפני הכל. 4M בודקת בקפדנות את כל ערכות המדע והיצירה שלהם לפני שהם באים במגע עם הלקוח. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מעבדות בדיקה מובילות, בעלות מוניטין רב על מנת להבטיח שכל מרכיבי המוצרים שלנו, החל מהרכיבים עצמם וכלה באופן השימוש הסופי שלהם בסוגי התפקוד השונים, מתאימים לתקני הבטיחות המחמירים של ארה”ב ואירופה. אנחנו אוהבים ילדים, ולשחק במוצרי 4M פירושו לשחק במגרש הבטוח. אנו מייצרים את המארזים מחומרים הניתנים למחזור, שהם כמעט ב- 100% ללא PVC , אנו גם חושבים שאם האריזות יהיו חלק מהפעילויות, זו דרך טובה ליהנות ממוצר מבלי לזרוק דבר!

4M למען האכפתיות

הפכנו להרבה יותר מסתם חברת צעצועים. כחברה גלובלית, אנו מכירים באחריותנו הגלובלית. הרוח הזאת היא לא רק של ההנהלה הבכירה, אלא של כלל הצוות של 4M. העבודה השוטפת שלנו עם ארגונים איכותיים כמו: Oxfam, Orbis, The Hong Kong Family Welfare Society, World Vision ורבים אחרים ברחבי העולם נמשכת ואנחנו מחפשים לעשות יותר. אם יש לכם תוכנית לעזור לילדים מעוטי יכולת באזורכם, או אם תרצו להקים “TE4M Rocket” משלכם, נשמח לשמוע על כך.